DEVOPS

95%

Імовірність працевлаштування після
навчання за комплексною програмою

Комплексна програма навчання – запорука перспективної кар’єри в IT. Пройшовши підготовку в нас, ти отримаєш якісні вміння та навички, затребувані топовими IT-компаніями. Інвестуючи в майбутнє, ти інвестуєш в успішне майбутнє.

Курс DEVOPS

— комплексна програма навчання методології DevOps, в ході якої слухачі з нуля проходять підготовку DevOps-спеціалізації.
Курс передбачає навчання всім технічним навичкам, які необхідні для професійного та особистісного розвитку в сфері IT.

Що таке DevOps?
DevOps – абревіатура від development operations – методологія, метою якої є взаємодія програмістів і системних адміністраторів для збільшення частоти випуску релізів.
DevOps engineer – фахівець, який працює на стику цих двох посад і займається автоматизацією життєвого циклу додатку, включаючи проектування, розробку, тестування, розгортання, підтримку і моніторинг.

Затребуваність у фахівцях DevOps дуже висока. За останніми даними, зарплата навіть початківця інженера в Україні стартує від 1700 $, а кількість вакансій безупинно росте.

  • Разова оплата

    6500 грн

Не вистачає суми

Ми не допустимо, щоб це стало перешкодою для вашого майбутнього. Ви можете оплачувати курс у розстрочку, чотирма рівними платежами.

  • Оплата частинами

    1800 грн. X4

  • Разова оплата

Не вистачає суми

Ми не допустимо, щоб це стало перешкодою для вашого майбутнього. Ви можете оплачувати курс в розстрочку, чотирма рівними платежами.

  • Оплата частинами

    X4

Оберіть курс