spinner-it
EDUCATION

Швидкий старт
твоєї IT-кар'єри?
З ITEA!

Отримати першу роботу
в IT? Легко з ITEA!

Онлайн-академія ефективного навчання: від вибору напрямку до працевлаштування

Завдання нашої команди — стати твоїм провідником у світ IT, підготувати тебе до IT-кар’єри максимально ефективно та, як наслідок, — змінити твоє життя на краще.
  
95% наших студентів знаходять роботу після комплексної програми навчання. ITEA — це твій швидкий і впевнений шлях до успішної кар’єри в IT.

консультація

Що таке працевлаштування
з ITEA?

Працевлаштування з ITEA — це комплексна програма з індивідуальної підготовки нових IT-спеціалістів: від вибору напрямку до працевлаштування в компаніях-партнерах.

Опанувати нову професію в IT? З ITEA!
Ми продумали кожен крок для індивідуального супроводу кандидатів на шляху до успішного працевлаштування.

Твоєю підготовкою займатимуться досвідчені фахівці.
1. Допомога з вибором напрямку
Це перший етап твоїх змін. Тут ми розв’язуємо фундаментальне питання — який напрям обрати. А ще — створюємо індивідуальний шлях розвитку для кожного студента, виходячи з його досвіду та знань.
Безкоштовна онлайн-консультація
Ти записуєшся на безкоштовну консультацію, на якій наші спеціалісти дізнаються твої цілі, навички, досвід роботи та вподобання. Покладаючись на твої відповіді та побажання, вони порекомендують найбільш підходящий та безпечний спосіб твого старту в IT.
Залишити заявку
Індивідуальний нейронний помічник
Ми розробили нейронного помічника з вибору IT-напрямку — Pathfinder. Пройшовши тест, ти отримаєш індивідуальні поради та список підходящих напрямків. Він же тобі розповість, які перспективи та варіанти розвитку є в кожному напрямі.
Дізнатися напрямок
2. Комплексне навчання
з націленістю на результат
Ми виробили комплексні програми навчання за всіма IT-напрямками: фронтенд, бекенд, бізнес-аналіз, керування проектами, тестування, дизайн тощо.

Ти можеш зареєструватися на комплексні програми, а можеш обрати кожен курс окремо. Студенти, які пройшли комплексне навчання, отримають особистого кар’єрного помічника.
Консультація

Навчання з ITEA — це:

Онлайн-заняття в старому доброму офлайн-форматі

Наші заняття — не запис, а пряма трансляція. Упродовж уроку всі працюють в онлайні: і студенти, і лектор, і ментори. На занятті можна підняти руку та поставити запитання. Уголос, а не в чаті. Так, записи в тебе будуть. Але ми віримо в силу розкладів та дедлайнів.

Максимум практики та домашніх завдань

На кожному занятті ти будеш практикуватися. Заняття проходять у такому форматі: теорія, підкріплена практикою + велике за обсягом ДЗ. Після кожного ДЗ — розгорнутий фідбек та оцінка від викладача й ментора.

Допомога зі стажуванням і працевлаштуванням

Після закінчення комплексних програм навчання наші менеджери передають інформацію про тебе роботодавцям серед наших компаній-партнерів і на платформу JunGO. На цій платформі розміщені вакансії для Junior-фахівців від різних компаній. Там ти зможеш знайти вакансії на стажування, роботу в штаті компанії або фріланс, навіть за кордоном.

Актуальні програми навчання

Завдяки нашим партнерам та платформі JunGO ми стежимо за трендами й оновленнями у світі ІТ та коригуємо програми згідно з актуальними оновленнями. Ти отримаєш найсвіжіші знання, які зацікавлять майбутнього працедавця та допоможуть стати відмінним фахівцем

Невеликі групи до 15 людей

Ми за якість, а не за кількість. Один викладач фізично не може відповісти на запитання 200 студентів, перевірити домашнє завдання та виставити всі оцінки. А камерні групи по 15 осіб забезпечують максимально комфортні умови для ефективного навчання. Перевірено на практиці.

Дружна ІТ-спільнота

Викладач, ментор та одногрупники — це не лише твої нові контакти в месенджері, а й основа для створення продуктивного нетворкінгу й обміну корисною інформацією. Без цього зараз — нікуди.

Перша робота в IT?
З ITEA!

Безкоштовна консультація

Індивідуальний план розвитку для кожного студента

Допомога в складанні резюме та створенні портфоліо

Консультації з ментором

Працевлаштування в наших партнерів

Безкоштовна консультація

3. Підготовка до пошуку роботи

Для наших студентів ми створили безкоштовний онлайн-міні-курс з пошуку роботи, в тому числі і на фрілансі. Завдяки йому ти станеш готовим до пошуку вакансій або отриманню роботи на фрілансі.


Що ти отримаєш від курсу:

 • поради щодо складання актуального резюме для ІТ-ринку;
 • поради щодо користування конструкторами резюме;
 • основи роботи в LinkedIn;
 • інформацію про soft skills.

Крім цього, ти отримаєш таку інформацію від регіонального менеджера найбільшої в світі фріланс-платформи Upwork:

 • загальне розуміння, що таке фріланс;
 • огляд платформи Upwork;
 • поради щодо комунікації с клієнтами;
 • поради про те, як створити профіль;
 • лайфхаки для новачків в фрілансі та на платформі Upwork.

Консультация

4. Працевлаштування в наших партнерів

Ми співпрацюємо з багатьма IТ-компаніями та рекомендуємо наших найкращих студентів працедавцям-партнерам. Це взаємовигідна колаборація, адже:

 • партнери довіряють якості підготовки наших випускників,
 • ми на 100 % впевнені в знаннях своїх студентів.

Ми раді, що дедалі більше компаній хочуть з нами співпрацювати в якості працедавців.

Наші партнери

5. Співпраця з новою платформою з працевлаштування — JunGO

JunGО – это це платформа для пошуку та працевлаштування молодих IT-спеціалістів.. У межах нашого партнерства з платформою кожен студент ITEA отримує автоматичний профіль у системі. Таким чином:

Більше про JunGО
 • Ти зможеш відкрити своє резюме для пошуку вакансій після свого першого базового курсу.
 • Після кожного завершеного курсу система буде автоматично оновлювати твої дані.
 • У тебе буде можливість отримати роботу різного формату: стажування, фріланс або повний день в офісі компанії. Працедавці пропонують роботу як на території СНД, так і за кордоном.
 • Ти знайдеш пропозиції за допомогою зручного агрегатора вакансій. Завдяки йому ти зможеш розглядати вакансії для початківців не лише на JunGO (серед вакансій працедавців-партнерів), а й на інших ресурсах з пошуку роботи та всіх сайтів в Інтернеті.

На жаль, у звязку з війною ІТЕА завершила свою діяльності в Україні.

This will close in 20 seconds