spinner-it
дмитро лозовацький

Дмитро Лозовицький

Project Management

8+ років у сфері управління проектами

Один із найулюбленіших викладачів студентів. Дмитро не уявляє свого життя та професійного розвитку без складних задач та постійного вдосконалення своїх навичок. Готовий поділитися набутими знаннями та цінним досвідом зі студентами, розказати про секрети ефективного управління проектами та про тонкощі продуктивної взаємодії з командою.

 

Він не лише талановитий бізнес-тренер, який бездоганно знає міжнародні стандарти фінансової звітності, а й топовий спікер на багатьох конференціях та заходах, присвячених управлінню проектами в IT. Закінчив лондонський інститут фінансових бухгалтерів та продовжив навчання в Німецькій академії економіки та управління. Пізніше завершив курси аудитора сертифікаційних інформаційних систем та бізнес-аналізу для IT.

 

Автор та співавтор багатьох книг, найпопулярніші з яких: «Контроль», «Контроль: публікація оновленого», «Економічна безпека основних принципів підприємства», «Інформаційні системи та технології в бухгалтерському обліку» та ін. Також приймав безпосередню участь у написанні 6 наукових монографій та 38 наукових та практичних публікацій.