spinner-it
Oleg Semen

Олег Семен

Android development

6+ років у сфері розробки

Маг та чарівник IT-сфери з більше ніж 6 роками досвіду в індустрії. Вважає, що високі технології – це універсальне лікарське зілля проти будь-яких хвороб. Обожює професійні виклики. Розробка програмного забезпечення для вбудованих систем, GNSS систем, разом з розробкою для web та mobile-платформ є основою його практичного досвіду. Почав з розробки ПО для вбудованих систем, з 2012 року втілює свій потенціал у Android-розробці.

Знає Java SE, Android SDK, REST, On-Demand Streaming, Java, C/C++, C#, PHP, Chora, SQLite, MySQL та інші технології, які також використовує в своїй роботі. Поділиться своїм практичним досвідом зі студентами та розкаже багато тонкощів про сучасну розробку.

Чаклує тільки над еффективним кодом. Займає посаду Android Developer у шведському соціально орієнтованому проекті, відповідаючи за всі стадії розробки: від дизайну архітектури клієнтського додатку до розміщення додатку на Google Play Market. Навчає тільки діючим ІТ-заклинанням. Вміє цікаво розповідати про світові інновації та не дозволяє студентам сумувати під час розробки мобільних додатків.