spinner-it
олег василишин

Олег Василишин

Java base, Розробка Java веб-додатків

3+ років у сфері розробки

Різностороння людина та уважний викладач, який не боїться вирішувати складні завдання та весь час вдосконалює вже набуті знання та навички. Досконало володіє Java Core 1.8, MySQL, JPA (Hibernate), Log4j, Spring (DI / IoC, MVC, Boot) Tomcat/Servlets, C/C ++, JavaScript (jQuery, Ajax), HTML + CSS. Вміє працювати з командним рядком Linux, Maven, JUnit. Використовує структурні дані та алгоритми Git.

Олег завжди відповідально ставиться до поставлених задач та навчить цьому студентів. Творча людина, яка впевнена в тому, що гарантія успіху - це безперервне самовдосконалення. Працював Java Developer’ом в Echovox та Lucova Inc. Також має досвід роботи research admin’ом, де досліджував різні технології розробки.

На заняттях Олег найбільше уваги приділяє розгляду практичних та проблемних аспектів в сучасній розробці. Теорією він лише підкріплює весь навчальний матеріал. Студенти завжди отримують оптимальну концентрацію самостійних навичок з програмування та рекомендацій викладача. Олег з задоволенням допоможе зі складним питанням чи завданням, навчить правильно розподіляти великі задачі на більш менші та правильно використовувати різні технології розробки.