spinner-it
photo_2019-06-03_13-01-25-150x150 Олена Педько

Олена Педько

Бізнес-аналітик

6 років тому почала свою кар'єру як BA. Працювала в великих бізнес-корпораціях в IT і успішно продовжує працювати в іноземній ІТ-компанії. Має досвід в роботи в логістичному, аграрному, інженерному доменах. Вільно володіє БА-компетенціями та БА-техніками, має практичні знання по впровадженню гнучких методологій в управлінні проектами, є автором курсу «Принципи взаємодії ІТ та бізнесу».

 

Різні домени, складні бізнес-процеси та унікальні проекти дали великий поштовх до професійного розвитку. Олена переконана, що тільки через практичний досвід та якісні комунікації бізнес-аналітик розвивається та стверджується як професіонал.

 

Любов до роботи з людьми та постійне прагнення до розвитку привело Олену до коучінгу. Свої заняття скеровує виключно на практику, підкріплюючи її кейсами з життя та доносить студентам складні стандарти бізнес-аналізу (BABOK v3).

 

Легко навчить базовим БА-технікам, допоможе розібратися з UML-моделюванням, доступно введе в BPMN та розповість, як не боятися нових доменів. Протягом курсу студенти відчувають постійну підтримку з боку викладача. На них чекає активна комунікація, швидкий фідбек, використання зручних інструментів по управлінню артефактами курсу.

На жаль, у звязку з війною ІТЕА завершила свою діяльності в Україні.

This will close in 20 seconds