spinner-it
роксолана берегівська

Роксолана Берегівська

QA base

3+ років в тестуванні програмного забезпечення

Досвідчений тестувальник та талановитий викладач. Вміє тісно та продуктивно співпрацювати з командою розробників для вирішення загальних задач. Розуміється на життєвих циклах забезпечення якості та розробки програмного забезпечення. Досконало знає основні аспекти сучасного тестування та готова поділитися набутими знаннями і навичками зі студентами.

 

Роксолана володіє декількома видами тестування, серед яких: функціональне та GUI-тестування, Ad-Hoc, Regression та Data Base тестування, а також System, integration and UAT тестування. Навчить студентів правильно складати тест-кейси та звіти про помилки, керувати тестовою документацією на основі вимог та функціональних специфікацій та виконувати інші задачі для здійснення ефективного тестування програмного забезпечення.

 

На заняттях з Роксоланою студенти окрім вивчення теоретичних аспектів, розглядають також і практичні тонкощі тестування. Завдяки цьому процес навчання зацікавлює не лише досвідчених тестувальників з напрацьованим досвідом, а й новачків у цій справі.