spinner-it
Сергій Шама

Сергій Шама

Графічний дизайн, UI design, Іконографіка, Анімація, Айдентика

3+ років в веб-дизайні

 

Талановитий дизайнер та досвідчений викладач, який навчить студентів усім тонкощам веб дизайну, а також ознайомить з особливостями сучасного графічного дизайну. Працював графічним дизайнером в відомій рекламній агенції “Студія Три Коти” та розробляв UI/UX дизайн для української електронної комерції. Застосовував свої професійні навички в дизайні не лише для вітчизняних замовників, а й для закордонних. Співпрацював також з відомими компаніями в Польщі та Білорусі.

Досконало знає Adobe Photoshp, Illustrator, inDesign, Premier, After effects, Animate, Muse. InVision. Має багаторічний досвід в роботі з різними проектами та готовий ділитися своїми вміннями та знаннями зі своїми студентами.

Має цікавий підхід до викладання навчального матеріалу, завдяки чому зацікавлює теорією і практикою будь-кого: від новачків, які лише знайомляться з UI/UX дизайном до досвідчених спеціалістів, які вже володіють деякими вміннями та прагнуть отримати актуальні експертні знання в області сучасного веб дизайну.