DevOps_fest_fb_800x360+mob

Запрошуємо на DevOps Fest 2019!

 

6 квітня 2019 року у Києві вперше відбудеться DevOps Fest – конференція для розробників та DevOps практиків. Створена організаторами .NET Fest та QA Fest  – конференцій  №1 у своїх сферах!

 

У програмі конференції лише свіжі доповіді, які прозвучать в Україні вперше, від спікерів із таких компаній як Netflix, Amazon, SoundCloud, Elastic, Samsung Research та багато інших.  

 

Теми DevOps Fest:

    –      Containerization and virtualization

    –      DevOps tools and approaches

    –      Cloud and digital platforms

    –      CI and CD

    –      SecOps and TestOps

    –      DevOps transformation

         та інші.

 

Ти матимеш змогу перейняти досвід більш ніж 20-ти експертів, які чудово розбираються в тонкощах та трендах в DevOps. До речі, якщо DevOps – це твоє покликання – подавай доповідь та ставай частиною прогресивного спікерського складу. Ми відкриті для сміливих проектів та думок!

 

Учасників DevOps Fest чекає цілий день насиченої конференційної програми. Круті спікери світового рівня та 3 потоки якісних доповідей для зручності та права вибору. Також “Диван експерта” – місце вільного спілкування зі спікерами, можливість поставити питання та спитати поради.

 

Усе це в дружній атмосфері: 350+ учасників, нові знайомства та розіграші цінних подарунків від партнерів. А ввечері – запальне Afterparty після якого ти не захочеш додому.

 

Приєднуйся вже зараз!

 

Встигни придбати квиток за найнижчою ціною Early Bird 90 USD (кількість обмежена).

 

Більше інформації на сайті: https://bit.ly/2FL8ER2