dvoma-b-300x144 Міжнародна ІТ-конференція DVOMA

30 серпня 2018 року в Києві пройде масштабна міжнародна ІТ-конференція DVOMA, присвячена найактуальнішим темам інтернет-маркетингу. Вас чекає 3 потоки, 1500 учасників і більше 30 спікерів з усього світу.

 

Перед вами з доповідями виступлять топові спікери, експерти в області SEO, CPA, SERM, SMM і PPC. Для зручності відвідувачів конференція буде розділена на 3 потоки – Affiliate, Search, Social. Все це в просторих і містких сучасних залах! На завершення вас чекає круглий стіл за участю спікерів, де кожен бажаючий зможе задати питання і отримати на нього відповідь експерта. Як показує практика, на круглому столі можна дізнатися багато цікавого і несподіваного! Та й як може бути інакше, адже на DVOMA будуть кращі з кращих.

 

Крім корисних кейсів від професіоналів, гості матимуть можливість поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці, а також обзавестися корисними бізнес-знайомствами – активний нетворкінг гарантовано! Кава-брейки, закуски для кожного. І все це — в суперсучасної локації «ОАЗИС», РК Ультрамарин, вул. Липківського, 1А.

 

Зареєструватися на конференцію DVOMA і купити квитки можна на офіційному сайті . Там же ви знайдете більш детальний опис заходу, точний графік доповідей і багато іншого. Поспішайте придбати квиток, адже чим ближче до події, тим вище ціни. Також інформацію про це можна знайти на сайті організатора SEO.UA.