spinner-it

Pearson VUE

Знання – продукт, який швидко псується. Щоб залишатися професіоналом своєї справи, IT-фахівцю потрібно постійно розвивати наявні компетенції, набувати нові вміння та підтверджувати рівень знань шляхом тестування та сертифікації.

З 2014 року ITEA стала авторизованим центром тестування Pearson VUE. Задяки цьому статусу академія має можливість проводити тестування та сертифікацію студентів по будь-якому продукту провідних вендорів IT-ринку (близько 100 компаній, серед яких: Microsoft, Cisco Systems, Adobe Systems, Oracle, Zend Technologies, Citrix, Hewlett Packard, IBM та ін.).

Переваги сертифікату:

  • Високий професійний статус та кар’єрні перспективи.
  • Сертифікат визнається майже у всіх країнах світу.
  • Роботодавці віддають перевагу саме сертифікованим фахівцям.
  • Можливість претендувати на більш високий рівень заробітної плати.

Центр тестування ITEA здійснює сертифікацію за всіма новими напрямками компанії Pearson VUE. Академія забезпечує необхідні умови для проведення надійного, якісного та рівного для всіх електронного тестування.

Pearson Virtual University Enterprises – це світовий лідер у сфері проведення сертифікованого електронного тестування з представництвом в більш ніж 175 країнах. Щорічно через його авторизовані центри близько 14 млн осіб перевіряють рівень своїх знань в сферах охорони здоров’я, науково-дослідницької діяльності, фінансах і, звичайно ж, інформаційних технологій.

Pearson VUE є бізнесом міжнародної компанії Pearson PLC, в яку також входять Financial Times Group, Pearson Education і Penguin Group.

Pearson VUE розробляє систему електронного тестування, а також зберігає і управляє величезною базою даних. Компанія має повне право проводити тестування за допомогою найбільшої, ультрасучасної, забезпеченої багаторівневою системою захисту, мережі в більш ніж п’яти тисячах тестових центрах, розкиданих по всьому світу. Pearson VUE працює з держпідприємствами і навчальними організаціями, IТ-компаніями та IТ-спільнотами, серед яких Сisco, Oracle, Microsoft, Apple, Symantec, Novell, Intel, Citrix, IBM.

У зв'язку з карантином всі наші курси читаються у ONLINE-форматі. Діє знижка 40%. Обирай свій курс

У зв'язку з карантином всі наші курси читаються у ONLINE-форматі. Діє знижка 40%. Обирай свій курс